Současná literatura pro děti a její vliv na rozvoj čtenářství IV.

banner-seminar-2015

Městská knihovna v Přerově a Muzeum Komenského v Přerově zvou na 4. ročník odborného semináře pro pracovníky knihoven, pedagogické pracovníky a studenty na téma Současná literatura pro děti a její vliv na rozvoj čtenářství  – IV – „HISTORIE NENÍ JEN DĚJEPIS“.

Seminář finančně podpořilo Ministerstva kultury ČR a Svaz knihovníků a informačních pracovníků České republiky (SKIP ČR).

Termín:
středa 18. listopadu 2015

Místo konání:
zasedací místnost Magistrátu města Přerova, Smetanova 7 (dvorní trakt)mapa místa konání

Určen pro:
knihovníky, pedagogické pracovníky s aprobací český jazyk a literatura, popř. dějepis, studenty středních a vysokých pedagogických škol.

Účastnický poplatek:
200 Kč, pro členy SKIP 150 Kč vybíraný při prezenci. Každý účastník obdrží tištěný sborník všech příspěvků ze semináře v hodnotě 50 Kč. V případě požadavku většího počtu sborníků je možné si je za uvedenou částku na místě zakoupit. V ceně účastnického poplatku je zahrnuto občerstvení, káva, čaj, minerálka a bageta.

Registrace:
K účasti na semináři se můžete přihlásit do 31. října 2015 prostřednictvím internetového registračního formuláře na adrese http://goo.gl/forms/P3rnbb2vlq. V přihlášce uveďte jméno a příjmení, zaměstnavatele / školu, e-mailovou adresu a kontaktní telefon.

Podrobné a úplné informace o programu získáte na www stránce http://www.knihovnaprerov.cz/akce/2015/soucasna-literatura-pro-deti-IV-historie-neni-jen-dejepis/.

Napsat komentář