Současná literatura pro děti a její vliv na rozvoj čtenářství V. – Odlišnost a izolace v dětském světě

head-1597552_1920

Městská knihovna v Přerově a Muzeum Komenského v Přerově zvou na 5. ročník odborného semináře pro pracovníky knihoven, pedagogické pracovníky a studenty na téma Současná literatura pro děti a její vliv na rozvoj čtenářství  V. – „Odlišnost a izolace v dětském světě“.

Seminář finančně podpořilo Ministerstva kultury ČR a Svaz knihovníků a informačních pracovníků České republiky (SKIP ČR).

Termín:
středa 16. listopadu 2016

Místo konání:
zasedací místnost Magistrátu města Přerova, Smetanova 7 (dvorní trakt)mapa místa konání

Určen pro:
knihovníky, pedagogické pracovníky s aprobací český jazyk a literatura, popř. dějepis, studenty středních a vysokých pedagogických škol.

Účastnický poplatek:
200 Kč, pro členy SKIP 150 Kč vybíraný při prezenci. Každý účastník obdrží tištěný sborník všech příspěvků ze semináře v hodnotě 50 Kč. V případě požadavku většího počtu sborníků je možné si je za uvedenou částku na místě zakoupit. V ceně účastnického poplatku je zahrnuto občerstvení, káva, čaj, minerálka a bageta.

Registrace:
K účasti na semináři se můžete přihlásit do 31. října 2016 prostřednictvím internetového registračního formuláře na adrese https://goo.gl/YyKXfw. V přihlášce uveďte jméno a příjmení, zaměstnavatele / školu, e-mailovou adresu a kontaktní telefon.

Podrobné a úplné informace o programu získáte na www stránce http://www.knihovnaprerov.cz/akce/2016/soucasna-literatura-pro-deti-V/.

Není možné vložit komentář