Pozvánka na Valnou Hromadu SKIP

Vážené kolegyně a kolegové,

srdečně Vás zveme na 10. valnou hromadu SKIP /VH SKIP/ spojenou s odbornou konferencí Architektura a výstavba knihoven. Akce proběhnou ve dnech 13. – 14. června 2019 v Obecním domě v Praze. VH SKIP a odborná konference se uskuteční ve Sladkovského sále Obecního domu v Praze, náměstí Republiky 1090/5, 111 21 Praha 1 – Staré Město – viz http://www.obecnidum.cz/. VH SKIP bude předcházet celostátní kulatý stůl Knihovna věc veřejná – již máme potvrzenu účast předsedy vlády Ing. Andreje Babiše, ministra kultury doc. Mgr. Antonína Staňka, Ph.D., předsedkyně Asociace krajů Mgr. Jany Mračkové Vildumetzové, předsedkyně Spolku pro obnovu venkova Ing. Veroniky Vrecionové. Další významní hosté jsou v jednání.

Partnery akce jsou Národní knihovna ČR, SKIP 01 Praha a Obecní dům Praha. Na konferenci přivítáme zástupce knihovnických spolků z Polska, Francie, Německa, Rakouska a Slovenska. Veškeré informace o konferenci včetně REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE  naleznete na této stránce. Účast na společenském večeru v Klementinu k odborné konferenci Architektura a výstavba knihoven je podmíněna uhrazením registračního poplatku.

Nemůžete-li se z jakýchkoliv důvodů přihlásit elektronicky, zašlete písemnou přihlášku (s uvedením všech potřebných údajů) na adresu:

Bedřiška Štěpánová
Sekretariát SKIP ČR
Mariánské náměstí 190/5
110 01 Praha 1

Napsat komentář