KnihOlympiáda 2024

Co nejsrdečněji vás zveme na VIII. ročník KnihOlympiády – soutěžního klání, ve kterém se utkají čtenářské týmy knihoven Moravskoslezského a Olomouckého kraje.

Vzhledem k tomu, že si výprava krnovské knihovny vybojovala vítězství v minulém ročníku, odvezla si z Nového Jičína nejen nehynoucí slávu a všudypřítomnou radost, ale také závazek uspořádat právě letošní VIII. ročník. Proto si všichni do svých kalendářů co nejdříve poznačte datum středa 25. 9. 2024 | 9.00 hod., kdy se KnihOlympiáda v Krnově uskuteční.

Vzhledem k tomu, že se letošní rok nese ve znamení Roku české hudby a zároveň si připomínáme 200. výročí narození Bedřicha Smetany, nemohli jsme pro KnihOlympiádu zvolit jiné téma než právě Co Čech, to muzikant, navíc se při našem klání setkáme ve Smetanových sadech, městském parku v samém srdci Krnova, který nese název právě po tomto našem významném hudebním skladateli.

Pokud by u vás náhodou vyvstávaly obavy, nebojte, hudební nadání účastníků či knihovnických doprovodů není vyžadováno 🙂

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ https://1url.cz/@kniholympiada2024

V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám k dispozici na telefonu 554 610 905 či na e-mailu info@knihkrnov.cz | indruchova@knihkrnov.cz | mruz@knihkrnov.cz

Není možné vložit komentář