Studijní zájezd 17. 5. 2024 – 18. 5. 2024

Milé kolegyně, milí kolegové,
dovolte nám nabídnout vám zajímavý a pohodový zájezd, který pořádá SKIP 10 Moravskoslezský a Olomoucký kraj.

Dvoudenní zájezd do Libereckého a Královehradeckého kraje (Ostrava – Olomouc – Vratislavice nad Nisou – Liberec –  Broumov – Neratov a zpět) se uskuteční ve dnech 17. 5. a 18. 5. 2024.

Protože uvidíme dvě knihovny (Liberec, Vratislavice nad Nisou), lze zájezd chápat (v pátek) jako pracovní cestu a na úhradě části nákladů se můžete domluvit se zaměstnavatelem.

Na zájezd kromě členů SKIP 10 mohou jet vaši kolegové, příbuzní či přátelé a to za stejných podmínek –  příspěvek 400 Kč na dopravu + náklady na pobyt, tedy ubytování, strava a vstupy.

Prosíme zájemce, aby do 27. března na mail sabelova@kmo.cz vyjádřili svůj závazný zájem se zájezdu zúčastnit. V mailu uveďte své iniciály + kontakt, na který vám můžeme zaslat podrobné informace k zájezdu, údaje k platbě či fakturaci. Pokud budete psát za více osob (rodina, přátelé), vypište prosím zřetelně jednotlivé účastníky. Kapacita autobusu je 45 osob, zájezd se uskuteční v případě plného obsazení autobusu.

DOPRAVA: autobusová doprava – účastníci uhradí příspěvek na dopravu ve výši 400 Kč
UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, VSTUPY: každý si zajistí a uhradí samostatně

PLÁN CESTY
Nástupní místo Ostrava – 17.5 / 7.00 – 7.30 / autobus zastaví v prostoru před hlavním nádražím (na pravé straně, pokud budete mít nádražní budovu za zády, prostor před nástupní zastávkou trolejbusu).
Nástupní místo Olomouc- 17.5. 2023 /  8.30– 9.00 / autobus zastaví u hotelu Clarion Congress hotel Olomouc (naproti  nádraží).
Pokud bude možné, domluvíme zastávku také v Mohelnici. 
Cílem prvního dne je knihovna ve Vratislavicích nad Nisou a Krajská vědecká knihovna v Liberci.
Večeřet a nocovat budeme v Liberci. 
Druhý den nás čeká Broumov a krásný klášter a také Neratov s krásným kostelem. Ve večerních hodinách se vrátíme přes Mohelnici a Olomouc do Ostravy.

Věříme, že vás zájezd pořádný SKIP 10 zaujme a užijeme si příjemné dny na zajímavých místech České republiky a v dobré společnosti knihovnic, knihovníků a jejich přátel 😀

Srdečně zdraví a na viděnou se těší Mirka Sabelová / 605 715 439 / sabelova@kmo.cz

Není možné vložit komentář